Gaza, contra Palestina plus Gaza
SORIN ROŞCA STĂNESCUInternaţional / 6 noiembrie 2023
SORIN ROŞCA STĂNESCUInternaţional / 6 noiembrie 2023
Cornel CodiţăZiarul BURSA #Editorial / 22 decembrie 2021
E.M.Politică / 17 octombrie 2018
Prim-ministrul Viorica Dăncilă a vizitat Monumentul Eroilor din Abu Dhabi - Wahat Al Karama şi Moscheea Şeic Zayed, prilej cu care a arătat că, în România, comunităţile religioase convieţuiesc în pace şi înţelegere.
Interviu realizat de IULIAN MAREŞ, consemnat de TATIANA MIUZiarul BURSA #Internaţional / 14 decembrie 2015
Reporter: Excelenţă, au trecut mai mult de doi ani de când sunteţi ambasador la Bucureşti. Vă rugăm să ne împărtăşiţi impresiile dumneavoastră cu privire la România şi români.
Elena DeacuInternaţional / 6 iunie 2015
Papa Francisc a sosit sâmbătă la Sarajevo, într-o vizită catalogată drept "un semn al păcii", la 20 de ani de la încheierea războiului civil în Bosnia-Herţegovina, unde a salutat progresele înregistrate de ţară în ultimii ani.
CORNELIA ANGELESCUZiarul BURSA #Companii / 11 aprilie 2011 /
Autor colectiv: Redacţia BURSA sub coordonarea lui MAKE
Marius Mataragis
George Marinescu
Dan Nicolaie
George Marinescu
Florian Goldstein
![]() | 4.9772 |
![]() | 4.5061 |
![]() | 5.3426 |
![]() | 5.7999 |
![]() | 450.7054 |
convertor valutar
»=Miscellanea /A.B. - 10 aprilie, 09:53
Collective authorship: BURSA editorial team, coordinated by MAKE
Dan Nicolaie